Projekti i ri nga Skerdi dhe Adelina

Projekti i ri nga Skerdi dhe Adelina

Është publikuar në Youtube bashkëpunimi i dy artistëve të njohur të estradës shqiptare, Adelina Ismailit dhe Skerdit, shkruan rtv21.tv

Kënga është remake i “Amanetit”, teksa dy artistët i këndojnë Kosovës dhe Shqipërisë.

Tekstin dhe melodinë e kanë punuar  Skerdi dhe Adelina, ndërsa videoklipi është realizuar nga JayDee.

Ky është bashkëpunimi i parë mes tyre./21Media