Artistët Skerdi dhe Samanta publikuan këngën “NKN”. Kënga erdhi e shoqëruar me videoklip që u realizua nga MAX Production. Ndërsa për tekstin u përkujdesën Skerdi dhe Big Bang, shkruan rtv21.tv

Ky është bashkëpunimi i parë i dyshes dhe mbetet të shihet se si do të pritet nga publiku./21Media