Rep-artisti i mirënjohur shqiptar, Skerdi Ago është duke punuar për këngën e re, shkruan rtv21.tv

Përmes një fotografie të publikuar në Instagram, Skerdi njoftoi fansat e tij se këtë herë ai po vjen në bashkëpunim me reperin e njohur, Gent Fatalin.

 

Kujtojmë se, më 7 korrik Skerdi publikoi bashkëpunimin me  Samantën. Kënga e dyshes titullohet “NKN” dhe në Youtube deri tani numëron mbi 1 milionë klikime. /21Media