Artisti i njohur, Skerdi ka publikuar baladën e re me titull “S’të fal”.

Për muzikën dhe tekstin e kësaj kënge është kujdesur vet Skerdi, kurse incizimi është bërë në studion e Big Bang.

“S’të fal” është publikuar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, “Amelia” është projekti i fundit muzikor nga Skerdi. Deri tani kënga ka arritur mbi 1 milion klikime në Youtube./21Media