Rep-artisti ka diçka për t'i thënë të fejuarës

Rep-artisti ka diçka për t’i thënë të fejuarës

Artisti i mirënjohur shqiptar, Skerdi Ago dhe gazetarja e njohur, Vesa Rama u fejuan në muajin janar të këtij viti (vetëm pesë muaj pas daljes së parë publike si çift). Fejesa e tyre bëri bujë mediatike dhe dyshja vazhdojnë të jenë në qendër të mediave rozë, transmeton rtv21.tv

Së fundi, rep-artisti ndau një fotografi të bukur me të, të cilës ia shoqëroi një dedikim të veçantë.

“Përgjithmonë”, shkroi ai krahas fotografisë.

Kënga e fundit e Skerdit është “Goodbye”, që e ka publikuar para një javë. Kjo këngë numëron mbi 27 mijë klikime./21Media