Për artistin e njohur shqiptar, Skerdi Ago viti që po e lëmë pas do mbetet gjithmonë viti më i mirë, pasi që ai këtë vit mori epitetin e babait.

Përmes një fotografie të publikuar në Instagram, ai sonte tregoi se djali i tij Roi është dhurata më e bukur që ka marrë këtë vit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)

Skerdi dhe dhe partnerja e tij, Vesa Rama janë bekuar me Roin në muajin janar. /21Media