Skerdi dhe Adelina javën e kaluar publikuan këngën e re

Skerdi dhe Adelina javën e kaluar publikuan këngën e re

Dy emra të njohur të skenës, Adelina Ismaili dhe Skerdi javën e kaluar publikuan bashkëpunimin e tyre.

Kënga është remake i “Amanetit”, e realizuar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

Kënga “Amanet” po pëlqehet shumë nga fansat e tyre. Skerdi gjatë ditës së sotme nga një ndjekës i tij në instagram ka pranuar një pyetje që i ka habitur të gjithë.

Skerdi është pyetur nëse mes tij dhe Adelinës ka diçka më shumë se raport kolegial.

Kujtojmë që, “Amaneti” është bashkëpunimi i parë mes tyre./21Media