Kjo metodë do t'ju ndihmojë

Kjo metodë do t’ju ndihmojë

A e keni menduar ndonjëherë se soda e bukës ju ndihmon të kujdeseni për flokët tuaja? Soda e bukës ju sjellë disa përfitime të pabesueshme për flokët, ju ndihmon në rritjen e flokëve, transmeton rtv21.tv

Për rritje të shpejtë të flokëve, përzieni 9 lugë ujë me 3 lugë sodë buke. Aplikojeni këtë maskë nga rrënja në majë duke përdorur një shishe aplikuese dhe bëni masazh lëkurës së kokës. Përgatitni dhe aplikoni një përzierje të ujit dhe uthullës së mollës, pastaj bëni prapë masazh lëkurës së kokës dhe shpërlani mirë flokët.

Flokët tuaja do të shkëlqejnë dhe do të duken të shëndetshme./21Media