Në vazhden e koncerteve  Live në Facebook të realizuar nga Hardh Fest gjatë kohës së pandemisë, sonte keni mundësi ta ndiqni një koncert madhështor nga Eugent Bushpepa.

Ky koncert është përkrahur nga Komuna e Rahovecit, Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe zhvillimit Rural si dhe Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit.

Koncertin e Eugentit mund ta ndiqni edhe në faqen zyrtare të portalitt RTV21 në Facebook me fillim nga ora 20:20. /21Media

Sot ne mbremje ne vazhden e Koncerteve Premier LIVE NE FACEBOOK, vazhdojme me nje koncert madheshtor nga Eugent…

Gepostet von Hardh Fest am Mittwoch, 13. Mai 2020