Sonte prej orës 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, zhvillohet ndeshja e xhiros së dytë të Ligës C të Kombeve, Grupi 3 në futboll ndërmjet Kosovës dhe Greqisë . Të dy këto kombëtare në takimet e para kanë barazuar./21Media