Liga C e Kombeve në futboll, Grupi 3

Liga C e Kombeve në futboll, Grupi 3

\Sonte në orën 20:45, në stadiumin olimpik në Athinë, zhvillohet ndeshja e xhiros së katërt të Ligës C të kombeve në futboll, Grupi 3 ndërmjet Greqisë dhe Kosovës. Kosova në këtë edicion ka barazuar me Moldavinë ndërsa ka pësuar nga Greqia dhe Sllovenia.(E pergaditi- Tomor GRABOVCI)./21Media