Finalja e Ligës së Kampionëve në futboll

Finalja e Ligës së Kampionëve në futboll

Paris Sen Zhermen dhe Bajern Mynih përballen sonte në orën 21:00 në Estadio De Luz të Portigalisë, në finalen e Ligës së kampionëve në futboll.(E pergaditi – Tomor GRABOVCI)./21Media