Nga ora 21:30 në RTV21

Nga ora 21:30 në RTV21

Sonte me fillim nga ora 21:30 në RTV21 do të mund të ndiqni intervistën ekskluzive me ministrin e Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Ditmir Bushati.

Biseda do të fokusohet në bashkëpunimin ekonomik Kosovë – Shqipëri, situatën politike në rajon me theks të veçantë në dialogun Kosovë – Serbi dhe referendumin në MKD. /21Media