Këngëtaret e njohura, Valza Zhegrova dhe Kanita Suma kanë bashkruar forcat e tyre për projektin e tyre të ri muzikor.

Projekti i titulluar “Hala” tashmë është finalizuar dhe do të publikohet sonte në ora 20:00 në YouTube, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, Valza dhe Kanita kanë publikuar pjesë nga videoklipi i këngës “Hala”./21Media

 

View this post on Instagram

 

HALA 05.07🤍 @kanitasofficial

A post shared by VALZA (@valzaa.zh) on

 

View this post on Instagram

 

HALA 05.07 @valzaa.zh ✨

A post shared by KANITA (@kanitasofficial) on