Finalja e Ligës së Evropës në futboll

Finalja e Ligës së Evropës në futboll

Edicioni i sivjetëm e Ligës së Evropës në futboll po shkon drejt fundit. Sonte prej orës 21:00 në Keln të Gjermanisë zhvillohet ndeshja finale e kësaj gare ndërmjet Sevilas dhe Interit.  (E pergaditi-Tomor GRABOVCI)./21Media