Liga e Kampionëve

Liga e Kampionëve

Sot do të zhvillohen tetë ndeshje interesante në Ligën e Kampionëve.

Në ora 18:55 do të zhvillohen dy ndeshje, Chelsea do të jetë musafirë i Valencias dhe Lyon do të jetë mysafirë i Zenit.

Ndërsa në ora 21:00 do të zhvillohen gjashtë ndeshje tjera: Barcelona-Dortmund, Genk-Salzburg, Lille-Ajax, Liverpool-Napoli, RB Leipzig-Benfica, Slavia Prague-Inter.

Kjo është xhiroja e pestë në kuadër të grupeve në Ligën e Kampionëve./21Media