Botërori në hendboll U21 "Spanja 2019"

Botërori në hendboll U21 “Spanja 2019”

Në kuadër të xhiros së pestë të fundit të Grupi C, të Kampionatit Botëror në hendboll U21 “Spanja 2019”, sot prej orës 16:30 zhvillohet ndeshja Kosovë-Bahrein.

Kosova në katërt ndeshje ka pësuar po aq humbje dhe aktualisht zë pozitën e fundit në grup.

Ndeshja Kosovë-Bahrein transmetohet drejtpërdrejt në RTV21 Plus./21Media