Ndeshjet transmetohen live në RTV 21 Plus

Ndeshjet transmetohen live në RTV 21 Plus

Pas ditës së shtunë plot hendboll dhe me dy prej katër ndeshjeve me shumë rivalitet, sot luhen finalet e Kupës së Republikës së Kosovës.

Nga ora 16:30 takohen Vushtrria me Istogun (femrat), kurse prej orës 19:15 luajnë Prishtina e Kastrioti (meshkujt).

Këto ndeshje do të zhvillohen në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë, si dhe do të transmetohen drejtpërsëdrejti në RTV 21 Plus./21Media

Image may contain: text

Image may contain: text