Pas një pauze prej gati tre muajsh, futbolli kosovar do të kthehet në fushën e blertë sot.

Ndeshja e parë gjysmëfinale e Kupës së Kosovës zhvillohet mes Prishtinës dhe Drenicës në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Ndeshja zhvillohet në orën 18:00 dhe pa tifozë të pranishëm. /21Media