Reperi i njohur nga, Skerdi Ago, muajt e fundit ka qenë shumë aktiv me publikimin e këngëve të reja.

Skerdi duket se nuk di ndalet, pasi që përmes një postimi të bërë në Instagram ka bërë të ditur se po vjen me këngë të re.

“S’të fal” titullohet kënga e Skerdit që do publikohet së shpejti.

“Së shpejti”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë që Skerdi e ka publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

🤦🏻‍♂️

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on

 “Amelia” titullohet kënga e fundit e Skerdit, të cilën e ka publikuar muajin e kaluar dhe deri më tani numëron mbi 1 milionë klikime në kanalin YouTube. /21Media