Publikohet bashkëpunimi i artistëve

Publikohet bashkëpunimi i artistëve

Këngëtari i njohur shqiptar, Stine ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Për inati” dhe është në bashkëpunim me GMBC, përcjell rtv21.tv.

Tekstin e këngës e kanë shkruar vetë artistët, ndërsa për beatin është përkujdesur Jeris Kaso.

“Për inati” është publikuar e shoqëruar me videoklip në kanalin zyrtar të Stinës në Youtube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./21Media