Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Stine, ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Perfeksion”.

Këngën e re Stine e ka sjell në bashkëpunim me Berat dhe Jony Doctor, shkruan rtv21.tv

Tekstin, muzikën, miksimin e masterizimin e ka bërë Stine, ndërsa për videoklipin ka bashkëpunuar me produksionin “Estia Film”./21Media