Një rast i sulmit seksual ka ndodhur në mbrëmjën e së shtunës në Kamenicë.

Sipas Policisë së Kosovës dy burra dyshohet se kanë keqpërdorur seksualisht dy vajza të mitura.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarve dhe viktimave, rasti shkon në procedurë të rregullt./21Media