Një vajzë ka kërkuar trajtim mjekësor pasi që e njëjta dyshohet se është sulmuar seksualisht dje rreth orës 16:30 në Ferizaj.

“Është raportuar se viktima femër kosovare ka kërkuar trajtim mjekësor pasi që e njëjta dyshohet se është sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar”, thuhet në raportin e policisë.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./21Media