Dje është arrestuar një burrë pasi kishte sulmuar një polic në Podujevë, i cili ishte në orar të punës.

I njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori dhe i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media