Është arrestuar një person i fshatit Moglicë të Gjakovës, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Sipas Policisë së Kosovës viktimat janë dërguar për tretman mjekësor kurse, me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./21Media