Aktorja turke Yildiz Çagri Atiksoy,  e cila në Kosovë u bë e njohur me rolin e ”Sunës” te seriali “Kampioni” është pjesë e pandashme mediave roze në Turqi, shkruan rtv21.tv

Për aktoren 34-vjeçare së fundmi është shkruar për një lidhje të dashurisë me modelin dhe aktorin turk, Berk Oktay.

Dyshja së bashku kanë filluar pushimet,  dhe duket se po kalojnë shumë mirë.

Sipas mediave turke, dyshja së bashku ishin pjesë e një seriali, ku thuhet se aty edhe filloi gjithçka mes tyre.

Seriali “Kampioni”  ka një temë mjaft interesante dhe prekëse. Kujtojmë se, seriali transmetohet nga e hëna në të premten duke filluar nga ora 20:00./21Media