Gjilani mposht sërish Llapin në takimin që u mbyll 2 me 0

Gjilani mposht sërish Llapin në takimin që u mbyll 2 me 0

Sot janë zhvilluar dy takime të xhiros së 11-të të Superligës së Kosovës në Futboll dhe janë arritur këto rezultate:

Feronikeli- Ballkani 1:1 dhe

Gjilani- Llapi 2:0.

Ballkani ruan kryesimin e elitës, kurse Gjilani e Drita afrohën me kreun.

Të ndjekim kronikën nga përballjet e ditës së sotme.(E pergaditi- Bajram SHALA)./21Media