Superliga: Katër skuadra në garë për t’i ikur barazhit

1 min read

Nesër do të zhvillohet xhiroja e fundit e këtij edicioni në Superligën e Kosovës në futboll. Katër skuadra janë në garë për të mbijetuar pa barazh, Prishtina, Dukagjini, Drenica dhe Malisheva. Këto janë çiftet e plota:

Ballkani – Gjilani

Llapi – Prishtina

Drita – Ulpiana

Malisheva – Dukagjini

Feronikeli – Drenica

Të gjitha ndeshjet fillojnë prej orës 15:00.