Rikthehet Superliga e Kosovës në futboll

Rikthehet Superliga e Kosovës në futboll

Pas përfundimit të ndeshjeve kualifikuese të kombëtares sonë në futboll, rikthehen garat vendase. Në këtë fundjavë zhvillohen ndeshjet e xhiros së 13-të, të Superliges së Kosovës në futboll. Veçohen takimet Ballkani-Llapi, Gjilani-Drenica dhe Feronikeli-Arbëria.(E pergaditi- Tomor GRABOVCI)./21Media