Nesër: Feronikeli- Trepca 89 dhe Besa- Drita

Nesër: Feronikeli- Trepca 89 dhe Besa- Drita

Në Superligën e Kosovës në Futboll sot është zhvilluar takimi i parë i xhiros së 26-të, Vllaznia e Liria kanë luajtur baras 0 me 0. Dy takime zhvillohen të shtunën, përballën:

Feronikeli- Trepca 89 dhe Besa- Drita.

Dy takime zhvillohen edhe të dielën, Vëllaznimi pret Drenicën kurse Llapi luan përball Gjilanit. Xhiroja mbyllet të hënën me takimin Flamurtari- Prishtina.

Tani të ndjekim kronikën nga takimi i sotëm Liria- Vllaznia./21Media