Presidenti Thaçi në SHBA

Presidenti Thaçi në SHBA

Presidenti, Hashim Thaçi, i cili po qëndron për vizitë në SHBA për të ndjekur punimet e Asamblesë së Përgjithshme të Komebe të Bashkuara, u takua sot në Konsullatën e Kosovës në Nju Jork me përfaqesues të Komunitetit, keshilltarin, Mark Gjonaj dhe me ushtarët e Batalionit Atlantiku./21Media