Replika Ismaili- Mustafa

Replika Ismaili- Mustafa

Pas takimit të Liderit të LDK-së,  Isa Mustafa me atë të Vetëvendosjes, Albin Kurti ka pasur reagime nga zyrtarët e PDK-së.

Uran Ismaili ka thënë se Albin Kurti po lajkaton Mustafën për partneritet për shkak siç ka thënë ai frikës nga PDK-ja.

Albin Kurti paska takuar Isa Mustafën. A thua si ndihen votuesit e VV-së të cilët Albin Kurti i tradhton duke iu lutur…

Gepostet von Uran Ismaili am Dienstag, 13. August 2019

Por kësaj deklarate iu është kundërpërgjigjur, Isa Mustafa i cili ka thënë se as korrupsioni dhe as nepotizmi nuk mund të luftohet nga ata të cilët e kanë kultivuar atë.

Jo, jo!Ata që e kanë kultivuar korrupsionin dhe nepotizmin nuk mund ta luftojnë as njërën e as tjetrën. Veç mund ta…

Gepostet von Isa Mustafa am Dienstag, 13. August 2019

Mustafa dhe Kurti janë pajtuar sot gjatë një takimi se Kosovës i duhet një qeveri që e kthen shpresën tek qytetarët, veçanërisht rinisë./21Media