Kurti: Kemi gjëra për të cilat duhet të merremi vesh

Kurti: Kemi gjëra për të cilat duhet të merremi vesh

Ka përfunduar takimi midis kryetarit të Vetëvendosjes Albin Kurti, dhe atij të LDK-së Isa Mustafa por pa marrëveshje. Udhëheqësit e të dyja partive e pranojnë se kanë dallime për të cilat thonë se në takimet e radhës do të tejkalohen. /21Media