Vjen në jetë Klevis

Vjen në jetë Klevis

Futbollisti i njohur shqiptar, Taulant Xhaka, është bërë baba për herë të parë.

Taulanti dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, janë bekuar me një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Klevis.

“Mirësevjen në botë engjulli im i vogël. Mami dhe babi të duan pafundësisht, Klevis Xhaka”, ka shkruar Xhaka në rrjetin social Instagram krahas fotografisë së djalit të tij.

 

View this post on Instagram

 

Welcome to the world my little angel!💙👼🏻 Mom and Dad love you endlessy.♥️Klevis Xhaka @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Taulanti dhe Arbnora më 28 janar të këtij viti e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë./21Media