Fotografi nga befasia

Fotografi nga befasia

Mesfushori shqiptar i Bazelit, Taulant Xhaka i ka propozuar martesë të fejuarës së tij, Arbnora Nuredinit.

Taulanti ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi në të cilën shihet duke i propozuar Arbnorës.

Arbnora duket shumë e emocionuar nga kjo befasi.

Çifti kanë pranuar shumë urime nga familjarët, miqtë e ndjekësit e tyre.

 

View this post on Instagram

 

Mr&Mrs Xhaka💍♥️

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Taulant Xhaka dhe Arbnora Nuredini, janë fejuar në janar të vitit 2018./21Media