Taulanti dhe Arbnora në pritje të fëmijës së parë

Taulanti dhe Arbnora në pritje të fëmijës së parë

Futbollisti i mirënjohur shqiptar, Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora Nuredini janë në pritje të fëmijës së parë.

Lajmin e ka bërë të ditur çifti. Ata kanë publikuar fotografinë e njejtë në llogaritë e tyre në Instagram dhe kanë lënë këtë mbishkrim:“Nëna babai dhe engjulli jonë”.

Kujtojmë se, Taulanti dhe Arbnora janë fejuar në janar të vitit 2018. Kurse,  në muajin qershor i propozoi martesë Arbnorës./21Media