Pamje nga ceremonia e kurorëzimit

Pamje nga ceremonia e kurorëzimit

Futbollisti i njohur shqiptar, Taulant Xhaka tashmë zyrtarisht ka kurorëzuar dashurinë me Arbnora Nuredinin.

Nga ceremonia e kurorëzimit dyshja kanë publikuar disa imazhe, në të cilat dyshja duken të lumtur pranë njëri-tjetrit.

“Mr. & Mrs. Xhaka”, është mbishkrimi që Taulanti ua ka lënë fotografive, teksa pranoi urime të shumta nga ndjekësit.

Çifti aktualisht aktualisht janë duke e përjetuar pritjen më të  ëmbël. Taulanti dhe Arbnora së shpejti do të bëhen prindër për herë të pare të një djali.

Kujtojmë se, Taulanti dhe Arbnora janë fejuar në janar të vitit 2018. Kurse, në muajin qershor ai i propozoi martesë Arbnorës./21Media