Taylor Swift bën selfie mbretërore në koncertin e Londrës

Taylor Swift ka realizuar një selfie të përsosur mbretërore përpara koncertit të saj në Wembley – duke pozuar me Princin e Uellsit dhe dy fansa të rinj të muzikës, Princin George dhe Princeshën Charlotte.

Në një postim Kensington Palace postoi një foto të treshes mbretërore me këngëtarin në prapaskenë para koncertit të së premtes mbrëma.

“Faleminderit Taylor Swift për një mbrëmje të mrekullueshme!” ka shkruar Palace në platformën “X”.

Për Princin William, marrja e dy fëmijëve të tij më të mëdhenj në shfaqjen më të nxehtë në qytet ishte një mënyrë për të fituar pikët maksimale të babait në ditëlindjen e tij të 42-të. Ishte një javë e ngarkuar ditëlindjeje pasi ai sapo kishte ardhur nga Gjermania, ku ndoqi ndeshjen e Anglisë në Euro 2024 me Danimarkën mbrëmjen e kaluar, transmeton rtv21.tv.

Swift më pas postoi një tjetër selfie , në të cilën i dashuri i saj Travis Kelce u bashkua së bashku me Princin William, Princin George 10-vjeçar dhe Princeshën Charlotte nëntë-vjeçare.

“Gëzuar Bday M8! Shfaqjet në Londër kanë një fillim të shkëlqyeshëm”, thuhej në postimin e saj.

Videot nga më vonë në mbrëmje, të shpërndara gjerësisht në internet, dukej se tregonin Princin William duke kërcyer me këngën optimiste të Swift, Shake It Off, shkruan BBC.

Catherine, Princesha e Uellsit qëndroi në shtëpi me Princin Louis gjashtë vjeçar.

Megjithatë, fëmija më i vogël i çiftit u shfaq në një fotografi zyrtare të publikuar më herët të premten, për të shënuar ditëlindjen e William.

Princi William dhe sensacioni i popit Swift, 34 vjeç, njihen për më shumë se një dekadë.

Në vitin 2013, ata të dy u ngjitën në skenë në një ngjarje bamirësie në Kensington Palace për të performuar Livin’ On A Prayer me Jon Bon Jovi./21Media

Back to top button