Dafina dhe Tayna me befasi për fansat në këtë ditë feste

Dafina dhe Tayna me befasi për fansat në këtë ditë feste

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna pritet që sot të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë, shkruan rtv21.tv

Përmes fotografive që kanë publikuar sot në profilet e tyre në rrjetin social Instagram, Dafina dhe Tayna kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor që po sjellin.

Kënga pritet të publikohet në ora 17:00.

 

View this post on Instagram

 

17:00

A post shared by Tayna (@tayna) on

 

View this post on Instagram

 

Boy Bye…

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

Ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Dafina “Lule, lule”,  në bashkëpunim me reperin e njohur, Lumi B, ka arritur mbi gjashtë milionë klikime në Youtube. “Pasite” është projekti i fundit nga Tayna në bashkëpunim me Mc Kreshën dhe Lyrical Son. Kënga ka arritur mbi tre milionë klikime në Youtube./21Media