Rep-artistja e njohur kosovare, Tayna, ka finalizuar një projekt të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vetë reperja përmes një fotografie të cilën e ka publikuar në rrjetin social Instagram.

“Së shpejti”, ka shkruar Tayna krahas fotografisë e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Ndryshe, “Qe Qe” është projekti i fundi muzikor nga Tayna. Kënga deri tani ka arritur mbi 18 milionë klikime në Youtube./21Media