Tayna i bënë dhuratë Butrintit në mes të koncertit

Rep-artistja e njohur shqiptare, Tayna dhe këngëtari Butrint Imeri rrëmbyen vëmendjen e të gjithëve me veprimin e tyre të fundit.
Bëhet fjalë për një surpirizë që Tayna i bëri Butrintit teksa ata ishin duke përformuar
Tayna i bëri dhuratë një palë syze për një arsye.
“Veç pak se kam një surprizë për Butrintin. Pasi ia kam thyer syzet në një festival në Zvicër ia kam blerë një palë tjetër”, ka shkruar Tayna/
Falënderues ndaj Taynes u shpreh Butrinti,  i cili e falënderoi atë publikisht edhe në Instagram.
“Tayna faleminderit, e kujdesshme je”, shkroi ai në InstaStory.

“Pare” titullohet projekti i përbashkët e i Taynes dhe Butrintit që e sollën në bashkëpunim me Mozzikun në muajin qershor. Ky bashkëpunim me ritmin verorë që ka në Youtube deri tani ka mbledhur mbi 29 milionë klikime./21Media

Back to top button