Artistja mjaft aktive

Artistja mjaft aktive

Rep-artistja e njohur kosovare, Tayna pak më parë tërheqi vëmendje me imazhin e fundit, të cilin e publikoi në instagram.

E  veshur me fustan ngjyrë të kaltër dhe e ulur në shtrat, këngëtarja duket mjaft bukur në imazhin e fundit.

Krahas fotografisë, Tayna shkroi: Kur don diqka real, ti e din ku me ardh, shkruan rtv21.tv

Në imazhin e publikuar për 1 milion ndjekësit e saj në instagram, Tayna po merr komente dhe pëlqime të shumta.

 

View this post on Instagram

 

Kur don diqka real,ti e din ku me ardh🎶

A post shared by Tayna (@tayna) on

Para disa ditëve, Tayna ka paralajmëruar fansat se po vjen me projekte të reja muzikore.

Ndryshe, projekti i fundit i artistes është bashkëpunimi me Dafina Zeqirin “Bye Bye”, i publikuar më 11 gusht, i cili deri tani ka mbi 23 milionë klikime./21Media