Rep-artistja kosovare, Tayna, javën e kaluar ka publikuar bashkëpunimin me kantautorin e suksesshëm, Flori Mumajesi.

“Magdalena” titullohet bashkëpunimi i dyshes së njohur, që brenda një jave në youtube ka mbledhur mbi 2 milionë klikime, shkruan rtv21.tv

Pas këtij suksesi, Tayna ka falënderuar Florin për bashkëpunim.

“Flori Mumajesi gjithmonë kënaqësi të punoj me një artist si puna jote e pastaj normal rezultati dihet 2,3 milionë and of course dhe best Cricket Music”, ka shkruar Tayna në Instagram./21Media