Reperja e njohur kosovare, Tayna përmes një postimi ka bërë të ditur për fansat e saj se për pushime ndodhet në Kaliforni.

Tayna këtë të diel ka publikuar foto nga pishina, derisa ka thumbuar me përshkrimin e fotografisë, shkruan rtv21.tv.

“Këmbët më të gjata se premtimet e njerëzve”, ka shkruar 23 vjeçarja në foton që ka publikuar në “Instagram”.


“Qe qe” është projekti i fundit i rep-artistës dhe deri më tani ka mbledhur mbi 5 milionë klikime në YouTube./21Media