Projekt i ri muzikor

Projekt i ri muzikor

Tayna pas anulimit të një koncertit jashtë Kosove, ajo ka paralajmëruar fansat edhe për diçka të re, shkruan rtv21.tv.

22-vjeçarja informon gjithmonë fansat për të rejat e saj përmes rrjeteve sociale. Bukuroshja ka bërë të ditur për fansat e saj se po vjen një projekt i ri muzikor, këtë e ka bërë të ditur në një postim të saj në rrjetin social Instagram.

View this post on Instagram

 

A jeni gati per kenge t’reja?🔥⚡️👑♐️🎧🎤🎹🎼💃🏻🥇 😘

A post shared by Tayna (@tayna) on

 E veshur mjaft bukur dhe me një stil të veçantë ajo publikon foto nga studio muzikore.

“Bye Bye” titullohet projekti i fundit i artistes të cilin e solli në bashkëpunim me Dafina Zeqirin. Kjo këngë deri tani numëron mbi 21 milionë klikime./21Media