Artistja e njohur shqiptare, Tayna, konsiderohet si njëra ndër artistet më të guximshme të estradës edhe për ndryshimet e shumta që i bën në pamjen e saj.

Një ndryshim të ri në pamje artistja e ka bërë edhe së fundmi.

Këtë e ka bërë të ditur përmes disa publikimeve në Intagram ku shfaqet me flokë të gjata dhe me ngjyrë vjollcë.

Reperja e njohur Tanya në muajin prill ka publikuar këngën e titullur “A jo” e cila deri më tani ka grumbulluar mbi 3 milionë klikime në kanalin zyrtar “Youtube”./21Media