Rep-artistja kosovare, Doruntina Shala e njohur si Tayna, ka ndarë publikuar disa fotografi të realizuara gjatë videoklipit të ri “WTF”.

Tayna shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë, duke vënë në pah format trupore.

“E lo s’m’len e si un ai sun gjen. M’bohet bajat e qe s’e du e vren”, ka shkruar Tayna krahas fotografive, teksa ka kërkuar nga ndjekësit e saj ta vazhdojnë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Tayna më 18 mars ka publikuar projektin e ri muzikor. Tayna në bashkëpunim me reperen gjermane, Ivorian Doll, realizuan këngën e titulluar “WTF” e cila është finalizuar në studiot e Friends Entertainment, me tekst të shkruar nga Tayna dhe Ivorian./21Media