Rep-artistja shqiptare, Tayna, e cila aktualisht ndodhet në Stamboll, po shijon suksesin e këngës “Moona” të cilën e solli në bashkëpunim me artistin francez, L’Algerino.

Kënga “Moona” deri tani ka arritur mbi dy milionë klikime në Youtube, ndërsa Tayna do të nis së shpejti punën për këngën e re.

Për projektin e ri, Tayna është në dilmë dhe për këtë ka pyetur fansat e saj në rrjetin social Instagram./21Media