Tayna vë në pah dukjen natyrale

Tayna vë në pah dukjen natyrale

Rep-artistja e njohur shqiptare, Tayna, është një ndër emrat më të pëlqyer dhe komentuar të showbiz-it vendor, shkruan rtv21.tv

Tayna e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka rrëmbyer vëmendje me fotografinë që ka publikuar së fundmi.

Në foton e publikuar, reperja shfaqet tërësisht pa grim.

 

View this post on Instagram

 

👶🏼

A post shared by Tayna (@tayna) on

Tayna më 14 dhjetor ka festuar ditëlindjen e 23-të. Artistja publikoi disa fotografi tërheqëse në Instagram, nga dukja e saj për ditëlindje. Me një fustan të kuq i cili ia ekspozonte format perfekte trupore, ajo rrëmbeu vëmendje të madhe.

 

View this post on Instagram

 

Celebrating life♐️

A post shared by Tayna (@tayna) on

23-vjeçarja edhe këtë vit korri suksese të shumta me projektet që solli. “Ring ring”, “Kce”, “Caliente”, “Pasite”, “Bye Bye”, “Sicko” dhe “Sorry”, janë projektet që publikoi këtë vit./21Media